Kolejna odsłona przygód Lary Croft zapowiedziana!

0

Jej premiera odbędzie się jeszcze na przestrzeni tego roku.

Od ostatniej odsłony przygód młodej Lary Croft minęło już trochę czasu. Square Enix postanowiło więc powrócić do tego tematu i ni z tego ni z owego doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnej części serii. Jej tytuł brzmieć będzie Shadow of Tomb Raider.

Premiera zapowiedziana została na 19 września i tytuł zawita na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Twórcy zapowiadają też, że w produkcji doświadczymy momentu, który zdefiniował Larę i przy okazji opublikowali króciutki teaser gry. Więcej szczegółów na ten moment brak, więc na konkrety trzeba poczekać do 27 kwietnia, kiedy odbędzie się oficjalna prezentacja Shadow of the Tomb Raider.

Nie będę sypał żarcikami odnośnie sylwestrowego randkowania, więc powiem tylko, że prezentuje się to wyjątkowo ciekawie. Mam nadzieję, że produkcja uderzy w poważniejsze i bardziej mroczne wątki historii słynnej pani archeolog. Zgodnie ze swoim tytułem.

Źrodło: Informacja Prasowa 

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz