Kolejna kontynuacja znanej serii zawita na E3?

0

Tym razem pałeczkę przejmuje Avalanche Studios.

Jeszcze nie tak dawno świat obiegł ogromny wyciek, za którym stanął Walmart. Strona amerykańskiej sieci marketów wrzuciła sporą ilość niepotwierdzonych produkcji, które rzekomo już wkrótce miały trafić do przedsprzedaży. Jak się okazało, tytuły, które się tam pojawiły nie były wyssane z palca, bo chociażby Bethesda, niedługo później, zapowiedziała RAGE 2. Teraz można najprawdopodobniej dopisać kolejny rozdział tej historii.

Jak się okazuje, coś może być też na rzeczy również z czwartą odsłoną serii Just Cause. Co prawda Avalanche Studios na ten moment milczy w kontekście kontynuacji przygód Rico Rodrigueza, ale cóż z tego, skoro internet już podchwycił pewną grafikę ze Steama. Na platformie od Valve, w zakładce informującej o nowej zawartości na niej umieszczonej, znalazło się właśnie między innymi Just Cause 4, co zostało właśnie uwiecznione screenem. Oprócz informacji, że gra trafić ma do przedsprzedaży, widać też prawdopodobnie art, który znajdzie się na okładce tej produkcji.

Nie wygląda to jak coś, co zostało wyssane z palca. Myślę więc, że już na E3, Avalanche Studios odsłoni swoje karty i Just Cause 4 stanie się faktem. I jest to całkiem niezła wieść, biorąc pod uwagę, że ostatnia odsłona, z przed dwóch lat, wypadła naprawdę przyzwoicie. Czekamy!

Źródło: Polygon

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Comments are closed.