Kingdom Come Deliverance i dziwne zdjęcie z „dwójką”

0

Albo bardzo wczesna i przypadkowa zapowiedź albo…

Twórcy gier przyzwyczaili nas do tego, że wiele zapowiedzi i odsłon wychodzi przypadkiem, albo jest celowo ukryta na publikowanych przez nich obrazkach i zdjęciach. Czasem wystarczy znajoma postać w tle, innym razem w jednej klatce gifa miga data premiery Yakuzy Kiwami na PC, a czasem na niewinnym zdjęciu widzimy skrót „KCD2” i datę: 1506. Jeśli fotkę publikuje szef studia, którego obecna gra – Kingdom Come Deliverance, skraca się do KCD, a na pierwszym planie mamy grupę przebranych w zbroje rekonstruktorów, myśli biegną od razu w jednym kierunku: będzie dwójka!


Internet ucieszył się, bo średniowieczny, „realistyczny” RPG podobał się całkiem sporej rzeszy odbiorców (no, poza Łukaszem) ale zapytany o sprawę PRowiec Warhorse, Tobias Stolz-Zwilling ostudził trochę nasz entuzjazm. Wygląda na to, że fotki, które zrobiono podczas wdrażania nowych pracowników (twórcy wciąż pracują nad DLC do gry) owszem, zawierają wszystkie wymienione „wskazówki”… ale KCD2 – 1506 nie jest krótką notatką o nadchodzącej kontynuacji, a kodem do wewnętrznego systemu zgłaszania błędów i komentarzy w systemie YouTrack, który zapisano na tablicy jako ważną informację do przyswojenia. Tylko Łukasz ucieszył się z tych wieści.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz