Kategoria wiekowa The Division

0

Produkcja Massive Entertainment tworzona jest z myślą o dojrzałych graczach.

Amerykańsko-kanadyjska organizacja specjalizująca się w ustalaniu kategorii wiekowych gier komputerowych oznajmiła, że The Division oznaczone zostanie symbolem „M”. Oznacza to, że gra dedykowana będzie osobom, które są powyżej siedemnastego roku życia.

ESRB postanowiło ocenić produkcję w ten sposób nie tylko ze względu na wulgarny język oraz brutalne sceny akcji. W The Division natrafimy na zbezczeszczone zwłoki, skrępowane ciała martwych zakładników oraz na inne szokujące obrazy. Na nieprzyjemne obrazy natrafimy podczas rozgrywki, ale również w rozbudowanych przerywnikach filmowych.

za: wccftech.com
za: wccftech.com

Tom Clancy’s The Division to ciekawie zapowiadające się MMO, łączące w sobie grę akcji z elementami charakterystycznymi dla gatunku RPG. Produkcja dostępna będzie na platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Jej premierę ustalono na 8 marca bieżącego roku.

Źródło: WCCF Tech

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz