Kanye West tworzy grę

0

kanye-west

Kanye poszedł w ślady Kim.

Kanye West wyjawił, że trwają prace nad grą opartą na piosence Only One, którą raper zadedykował swojej zmarłej w 2007 roku matce. Co więcej, West zdradził też kilka szczegółów na temat rozgrywki.

„Pomysł wygląda tak, że moja matka będzie przechodziła przez bramy raju i trzymając się blisko światła, trzeba będzie doprowadzić ją do tej, która znajduje się najwyżej. Pracujemy nad tym od sześciu miesięcy”.

Raper poszedł tym samym w ślady swojej małżonki, która w ubiegłym roku wydała grę na urządzenia przenośne zatytułowaną Kim Kardashian: Hollywood. Mimo mieszanych recenzji, produkcja odniosła ogromny sukces.

Pomysł Westa na oddanie czci matce wydaje się dosyć kontrowersyjny. Niewykluczone jednak, że gra odniesie sukces. Przekonamy się.

Źródło: IGN

 

 

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz