Jest szansa na Galaxy S7 w wersji mini?

0

Pewien zagraniczny portal twierdzi, że tak.

Jakiś czas temu podczas konferencji Samsung Galaxy Unpacked 2016 zapowiedziano Galaxy S7 cechującego się bardzo dobrym wykonaniem oraz solidnymi podzespołami (no i wysoką ceną, oczywiście). Portal I4U dotarł natomiast do informacji, sugerującej, że Samsung planuje wydanie S7 w mniejszej wersji. Smartfon byłby konkurencją dla iPhone’a SE.

Galaxy S7 Mini miałby oferować wyświetlacz o rozmiarach 4,6 cala (1280 x 720 pikseli), procesor SoC Exynos 8890, bądź Qualcomm Snapdragon 820 oraz aż 3 GB pamięci RAM. W słuchawce wbudowany byłby również 12-megapikselowy aparat cyfrowy pozwalający na zrobienie trzykrotnego zbliżenia optycznego. Całość zostałaby zamknięta w obudowie o grubości 9,9 mm.

Żadna z powyższych informacji nie została na tę chwilę potwierdzona. Nie wiadomo również, kiedy urządzenie mogłoby trafić do sprzedaży. Jako, że Galaxy S7 Mini miałby konkurować ze smartfonem Apple’a (premiera SE zaplanowana została na 21 marca 2016 r.), oficjalna zapowiedź powinna pojawić się w najbliższym czasie.

Źródło: I4U

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz