Jedna z odsłon Assassin’s Creed Chronicles dostepna jest za darmo

0

Darmowych gierek nigdy za wiele.

Jesteście miłośnikami marki Assassin’s Creed? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco, to mam dla was dobrą informację. Otóż Ubisoft stwierdził, że jego fani powinni otrzymać za darmo jedną z odsłon Assassin’s Creed Chornicles, a dokładnie rzecz ujmując, chodzi o China. Może nie jest to najlepsza część, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Bezpłatna kopia gry dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych.

Żeby pobrać grę za darmo, należy udać się na kartę produktu na store.ubi.com, a następnie kliknąć znajdujący się po prawej stronie baner „Get it for free before 02 / 05”. Jeżeli posiadacie już zainstalowany launcher uPlay na swoim pececie, to następnie musicie wybrać pole „Launch uPlay PC”. Kiedy to zrobicie, tytuł zostanie automatycznie przypisany do waszego konta i rozpocznie się proces pobierania.

Źródło: Ubisoft

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz