iPhone 6 jednak w październiku?

0
fot. YouTube
fot. YouTube

Początkowo według przecieków najnowszy smartfon Apple miał pojawić się we wrześniu. Data ta uległa jednak zmianie.

Poprzednie modele iPhone’ów zwyczajowo miały swoje premiery we wrześniu, jednak iPhone 6 najpewniej trafi do sklepów miesiąc później, czyli 14 października.

Tim Cook, obecny CEO Apple, zapowiadał już wcześniej, że rok 2014 będzie dla Apple wyjątkowo pracowity. Stąd też zapewne konieczna było przesunięcie premiery nowego urządzenia na październik. We wrześniu natomiast powinna odbyć się konferencja Giganta z Cupertino, na której ujrzymy nowego iPhone’a oraz niewykluczone że zupełnie nowe urządzenie (prawdopodobnie iWatch).

Elektryzującą kwestią przy okazji premiery nowego urządzenia od Apple jest także jego cena. W przypadku iPhone’a 5s cena premierowa wynosiła ok. 2500 zł. Niewykluczone że w przypadku nowego smartfona, może być ona wyższa.

Apple na chwilę obecną nie potwierdza tych informacji, jednak możemy być pewni, że premiera nowego smartfona od Apple to tylko kwestia czasu.

Źródło: TechnoBuffalo, Komputer Świat


Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz