iPhone 5S wycofany ze sprzedaży

0

Zastąpił go pokazany w poniedziałek model SE.

Prezentacja iPhone’a SE na poniedziałkowej konferencji Apple dała wyraźnie do zrozumienia, że nowy model zastąpi iPhone’a 5S. Tak też się stało. Starszy model zniknął z oficjalnej strony internetowej wirtualnego sklepu wkrótce po pokazaniu iPhone’a SE.

Nowy model został wyposażony w dwukrotnie bardziej wydajny procesor i trzykrotnie bardziej wydajny układ graficzny. Może pochwalić się też dłuższym czasem działania baterii na jednym naładowaniu. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie w naszej relacji z konferencji Apple.

Specyfikacja techniczna iPhone'a SE
Specyfikacja techniczna iPhone’a SE

Oczywiście minie jeszcze trochę czasu zanim iPhone 5S zniknie na dobre z oferty sprzedawców detalicznych. Tymczasem zamówienia przedpremierowe na iPhone’a SE będzie można zacząć składać już jutro. Wysyłka rozpocznie się dokładnie tydzień później, czyli ostatniego dnia miesiąca. Za najtańszy wariant zapłacimy równowartość 399 dolarów.

Źródło: Apple


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz