IO INteractive opowiada o Hitmanie

0

Twórcy serii przygotowali materiał, w którym dyskutują o głównym bohaterze.

O Agencie 47 już niedługo znowu może być głośno. Nie tylko ze względu na premierę najnowszej odsłony Hitmana, ale przede wszystkim z faktu, w jaki gra trafi do sprzedaży. Podzielenie produkcji na kilka epizodów jest mocno kontrowersyjne, jednakże nie powinno mieć wpływu na ostateczną jakość gry.

IO Interactive darzy wykreowanego przez siebie bohatera ogromnym szacunkiem, o czym między innymi możemy dowiedzieć się z poniższego materiału. Deweloperzy opowiadają o procesie kreowania jego charakteru, ewolucji wyglądu oraz przypominają, dlaczego w ogóle taka postać zaistniała w świecie wirtualnej rozrywki. Dla miłośników serii, film wręcz obowiązkowy.

Hitman zadebiutuje 11 marca bieżącego roku. Na początek udostępniony zostanie prolog, wraz z jedną lokacją. Kolejne będą udostępniane w następnych epizodach. Produkcja dostępna będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: YouTube

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz