Inner Chains – Nowy polski horror FPS

0

Polskie studio Telepaths’ Tree opublikowało wczoraj pierwszy zwiastun swojej debiutanckiej produkcji.

Inner Chains, bo taki tytuł nosi pierwsza gra warszawskiego studia, ma być horrorem FPS osadzonym w mrocznym, surrealistycznym świecie. Twórcy zapowiadają tytuł z otwartym, różnorodnym światem wzorowanym na grafikach Tomasza Strzałkowskiego.

Całość napędzana jest przez Unreal Engine 4 który pozwolić ma graczom na zaawansowaną interakcję z otaczającym ich światem. Muszę przyznać że na zwiastunie gra prezentuję się naprawdę ładnie i bardzo klimatycznie.

Jeżeli twórcom uda się zrealizować wszystkie zapowiedzi, czeka nas kolejny interesujący horror prosto z Polski.  Nasze apetyty rozbudza również sylwetka twórców Inner Chains. Telepaths’ Tree to ekipa składająca się z doświadczonych osób, pracujących wcześniej m. in. w studiach CD Projekt RED, Platige Image czy People Can Fly.

Niestety, póki co nie znamy wystarczająco dużo szczegółów dotyczących omawianej produkcji aby definitywnie stwierdzić że czeka nas kolejny hit rodem z naszego kraju.

Źródło:  http://www.rpgcodex.net

Wielki fan nowych technologii i gier wideo. Dzieciństwo spędził na niszczeniu padów od Pegasusa i innych podróbek NES-a. Redakcyjny fanboy Microsoftu i samozwańczy autorytet w dziedzinie Windows Phone. Wielbiciel wszelkiego rodzaju fantasy i science fiction. Tłumacz z zawodu, historyk z zamiłowania.

Zostaw komentarz