Imperator Palpatine udaje się na emeryturę?

0

Czyżby ktoś tutaj udawał się na zasłużony spoczynek?

Jak zapewne wiecie, obydwie odsłony Star Wars: Battlefront od DICE dawały możliwość wcielenia się w kilka najsłynniejszych postaci z tego uniwersum. Druga odsłona odświeżonej serii zaoferowała aż czternastu bohaterów oraz antybohaterów, jednak teraz ta lista kurczy się o jedną pozycję. Imperator Sheev Palaptine, wraz z ostatnią łatką, zniknął z Battlefronta II.

Za takim stanem rzeczy stoją problemy z mocą tego kanonicznego przedstawiciela ciemnej strony mocy. Jak zapewne wiecie, Sheev zasłynął przede wszystkim zdolnością rażenia piorunami, wypuszczanymi z własnych dłoni. Twórcy średnio poradzili sobie jednak z jej zaimplementowaniem do rozgrywki. Tym samym już jakiś czas temu, Palpatine był w stanie sięgać swoich przeciwników przez ściany. Pierwszym rozwiązaniem jakie zaproponowało DICE, było całkowite usunięcie tej umiejętności z gry. Ostatecznie powróciła ona, razem z hotfixem, ale… to tylko przywróciło do produkcji wspomniany wcześniej problem. Teraz więc Battlefront II został całkowicie obdarty z tej postaci.

Wzbudziło to mieszane reakcje wśród graczy. Część osób doceniła szybką reakcję na problem, drugi odłam natomiast, stwierdził, że tego typu uciążliwości nie powinny mieć miejsca, ani wcześniej, ani teraz. Nie zmienia to jednak faktu, że Imperator Palpatine znikł z gry i DICE nie potrafi powiedzieć kiedy miałby powrócić. Szwedzi oczywiście nie planują pozostawić tego w ten sposób i prace nad rozwiązaniem problemu trwają.

Źródło: Kotaku


Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz