Tomb Raider wystarczy na 30-40 godzin

0

O ile zdecydujemy się na ukończenie wszystkich aktywności pobocznych.

W wywiadzie dla serwisu Pixel Vulture główny projektant Rise of the Tomb Raider Mike Brinker wyjawił, ile czasu trzeba będzie spędzić z nową odsłoną serii, aby zobaczyć napisy końcowe. Wszystko zależy od zaangażowania i przyjętego stylu gry.

Spodziewajcie się około 30-40 godzin na zrobienie wszystkiego. Zebranie każdej broni i umiejętności oraz ukończenie zadań pobocznych. Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz przejść grę. Przebiegnięcie przez nią zajmie około 15-20 godzin.

Powierzchnia lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić w Rise of the Tomb Raider, ma być trzykrotnie większa niż w poprzedniej odsłonie gry. W trakcie zabawy natkniemy się na więcej grobowców, krypt i jaskiń, jak również poboczne aktywności, takie jak wykonywanie zadań dla napotkanych postaci.

Premiera Rise of the Tomb Raider zaplanowana jest na 10 listopada. W pierwszej kolejności najnowsza odsłona serii zawita na konsole Xbox 360 i Xbox One. Dopiero w przyszłym roku pojawi się na pecetach oraz PlayStation 3 i PlayStation 4.

Źródło: Pixel Vulture

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz