Tomb Raider wystarczy na 30-40 godzin

0

O ile zdecydujemy się na ukończenie wszystkich aktywności pobocznych.

W wywiadzie dla serwisu Pixel Vulture główny projektant Rise of the Tomb Raider Mike Brinker wyjawił, ile czasu trzeba będzie spędzić z nową odsłoną serii, aby zobaczyć napisy końcowe. Wszystko zależy od zaangażowania i przyjętego stylu gry.

Spodziewajcie się około 30-40 godzin na zrobienie wszystkiego. Zebranie każdej broni i umiejętności oraz ukończenie zadań pobocznych. Wszystko zależy od tego w jaki sposób chcesz przejść grę. Przebiegnięcie przez nią zajmie około 15-20 godzin.

Powierzchnia lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić w Rise of the Tomb Raider, ma być trzykrotnie większa niż w poprzedniej odsłonie gry. W trakcie zabawy natkniemy się na więcej grobowców, krypt i jaskiń, jak również poboczne aktywności, takie jak wykonywanie zadań dla napotkanych postaci.

Premiera Rise of the Tomb Raider zaplanowana jest na 10 listopada. W pierwszej kolejności najnowsza odsłona serii zawita na konsole Xbox 360 i Xbox One. Dopiero w przyszłym roku pojawi się na pecetach oraz PlayStation 3 i PlayStation 4.

Źródło: Pixel Vulture

Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz