Humble Monthly Bundle

0

Wirtualny sklep wprowadza system abonamentowy.

Humble Monthly Budnle to nowa inicjatywa wirtualnego sklepu. W ramach miesięcznego abonamentu w wysokości 12 dolarów, subskrybenci otrzymują na własność paczkę z grami. 5% wspomnianej kwoty automatycznie zasila konta fundacji charytatywnych.

W paczkach mają pojawiać się zarówno klasyki i nowsze hity, jak również tytuły niedocenione. Humble Bundle obiecuje gry, które nie były jeszcze sprzedawane w ramach regularnych akcji. Paczki mają pojawiać się w pierwszy piątek każdego miesiąca.

Jeżeli zdecydujecie się na subskrypcję do 6 października, otrzymacie kolejną paczkę gier. Każdy, kto wykupi abonament już teraz, otrzyma Legend of Grimrock 2. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Humble Bundle.

Źródło: Humble Bundle

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz