HTC potwierdza: nowy One w drodze

0
htc_one
Fot.: HTC

Nowy HTC One na MWC 2015! To już pewne.

Plotki na temat następcy smartfona HTC One M8 krążą w sieci już od pewnego czasu. Część z nich wskazywała na to, że urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane podczas imprezy Mobile World Congress 2015.

Okazuje się, że tak właśnie będzie. HTC zakomunikowało za pośrednictwem Twittera, że konferencja prasowa, podczas której zostanie pokazany nowy flagowiec, odbędzie się 1 marca. Targi wystartują dzień później, można zatem przypuszczać, że uczestnicy będą mogli lepiej przyjrzeć się urządzeniu.

Oprócz daty, na obrazku zamieszczonym na Twitterze widoczny jest też slogan reklamowy „niech się gapią”, pod którym widnieje napis: „nowy HTC One”. Czy smartfon rzeczywiście okaże się tak interesujący? Zdjęcia, które w ostatnim czasie wyciekły do internetu nie mówią zbyt wiele, nie wiadomo również nic pewnego na temat specyfikacji technicznej słuchawki.

HTC One M8 został ciepło przyjęty przez recenzentów i użytkowników. Jeżeli producent wsłuchał się w głosy krytki, model M9 ma szansę powtórzyć sukces poprzednika.

Źródło: HTC UK

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz