Homeworld: Deserts of Kharak – ile prawdy w fikcji

0

Opowiada znany i lubiany popularyzator nauki.

Kilka dni temu miała miejsce polska premiera Homeworld: Deserts of Kharak. W ramach akcji promocyjnej Techland, będący rodzimym wydawcą gry, opublikował film pod tytułem „Ile nauki w science-fiction?”. W temacie wypowiada się znany i lubiany popularyzator nauki Karol Wójcicki.

W pierwszym odcinku programu przygotowanego przez Techland usłyszymy o podobieństwach pomiędzy Kharakiem i Marsem, czy możliwości eksploracji obcego, pustynnego świata przy pomocy pojazdu-matki wielkości atomowego lotniskowca.

W Polsce Homeworld: Deserts of Kharak dostępna jest w Edycji Morza Wydm, w skład której wchodzą drukowany artbook i poradnik, ścieżka dźwiękowa, naklejki, trzy pakiety DLC oraz Deserts of Kharak Expedition Guide – wyjątkowe, interaktywne kompendium wiedzy na temat serii.

Źródło: Techland Wydawnictwo


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz