Homefront: The Revolution z datą premiery

0

W lutym odbędą się zamknięte testy beta dla posiadaczy konsoli Xbox One.

Deep Silver i Dambuster ogłosiły, że Homefront: The Revolution zadebiutuje 17 maja w Ameryce Północnej i 20 maja w pozostałych regionach. Gra trafi jednocześnie na wszystkie platformy docelowe, czyli pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

W lutym rozpoczną się zamknięte testy beta. Będzie mógł wziąć w nich udział każdy, kto dostanie specjalne zaproszenie. Zamknięta beta ograniczona jest wyłącznie do konsoli Xbox One. Szczegółowe informacje otrzymacie po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie internetowej.

Akcja Homefront: The Revolution rozgrywa się w 2029 roku. Stany Zjednoczone od czterech lat okupowane są przez wojska Korei Północnej. Gracz wciela się w członka filadelfijskiego ruchu oporu, który prowadzi wojnę partyzancką z najeźdźcą.

Źródło: Homefront: The Revolution

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz