Homefront: The Revolution ma polskiego wydawcę

0

Dystrybucją gry w naszym kraju zajmie się Techland.

Polski wydawca ogłosił właśnie, że jako oficjalny partner firmy Kochmedia/Deep Silver na polskim rynku, dołącza do planu wydawniczego grę Homefront: The Revolution. Europejska, a co za tym idzie, również polska premiera produkcji zaplanowana jest na 20 maja 2016.

Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli przyjemność wprowadzić na rynek polski tak ciekawą pozycję, jaką jest Homefront: The Revolution. Jesteśmy przekonani, że druga część tego unikalnego FPS’a przyniesie graczom masę satysfakcji i wiele godzin solidnej rozgrywki – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland.

Akcja Homefront: The Revolution rozgrywa się w cztery lata po rozpoczęciu brutalnej okupacji Stanów Zjednoczonych przez Koreę Północną. Wcielamy się w członka filadelfijskiego ruchu oporu, który toczy wojnę partyzancką z bezlitosnym najeźdźcą.

Homefront: The Revolution powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wczoraj światło dzienne ujrzał nowy zwiastun fabularny zatytułowany „This is Philadelphia”, który możecie obejrzeć powyżej.

Źródło: informacja prasowa

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz