Hitman zostanie podzielony na sezony?

0

Amazon ujawnił przypadkiem w jakiej formie gra będzie sprzedawana.

Od dawna wiadomo, że w dniu premiery nie otrzymamy skończonej wersji Hitmana. Wygląda na to, że nowa gra IO Interactive podzielona zostanie na kilka sezonów, na co wskazuje informacja, która pojawiła się na oficjalnej stronie serwisu Amazon.

W opisie dotyczącym fizycznej wersji gry znalazł się zapis mówiący, że da ona graczom dostęp do pierwszego sezonu, który wzbogacony zostanie o siedem nowych misji. Na usta z miejsca ciśnie się pytanie o to, ile misji zaoferuje cały sezon.

IO Interactive na razie milczy w tej sprawie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, producent miałby wspierać grę przez 3-4 lata po premierze, regularnie zwiększając pulę dodatków. Jako że zawartość wersji cyfrowej nie jest znana, pozostaje nam jedynie czekać na oficjalny komunikat.

Premiera wersji cyfrowej zaplanowana jest na 8-grudnia. Gra zawita na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Wersja pudełkowa pojawi się dopiero ostatniego dnia grudnia przyszłego roku.

Źródło: Gamingbolt

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz