Hitman – prezentacja nowego celu

0

Kolejny cel czeka na odstrzał.

Zanim otrzymamy kolejny epizod, czeka nas najpierw jeszcze jeden nieuchwytny cel do wyeliminowania. Square Enix opublikowało zwiastun przedstawiający nową ofiarę Agenta 47. Gracze otrzymali 72 godziny na pozbycie się problemu – kontrakt wygaśnie 11 czerwca o godzinie 15:00.

Tym razem celem płatnego zabójcy jest Ojciec Adalrico Candelaria, którego znajdziemy w lokacji Sapienza, udostępnionej w drugim epizodzie gry Hitman. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, liczba podpowiedzi została ograniczona, a główny bohater ma tylko jedno podejście do zaliczenia misji. Gdy zginie lub skończy mu się czas, zadanie kończy się porażką.

Nowy nieuchwytny cel dostępny jest na wszystkich platformach, na których zadebiutowała gra Hitman. Mowa oczywiście o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Informacja prasowa

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz