Hitman: Marrakesz na zwiastunie 360°

0

Premiera trzeciego epizodu już dzisiaj.

Square Enix i IO Interactive opublikowały zwiastun 4K 360° trzeciego epizodu Hitmana, który pozwala lepiej przyjrzeć się nowej lokacji. Agent 47 wyruszy tym razem do Marrakeszu, gdzie jego zadaniem będzie zlikwidowanie dwóch celów, bankiera Clausa Strandberga przebywającego w szwedzkim konsulacie i chronionego przez elitarnych żołnierzy generała Rezę Zaydana.

Oprócz podwójnej misji głównej, na graczy czeka sporo nowości, a wśród nich 8 okazji na zlikwidowanie celów, 7 lokacji startowych, 6 rodzajów broni, ponad 70 wyzwań, 7 osiągnięć i kontrakt. Twórcy zadbali również o kilka usprawnień i naprawę najbardziej uciążliwych błędów.

Premiera trzeciego epizodu odbędzie się już dzisiaj. O godzinie 10 czasu polskiego wyłączone zostaną serwery gry, aby dać twórcom czas na przygotowanie. O godzinie 13:00 epizod trzeci zostanie udostępniony na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Reszta będzie musiała uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na PC epizod trzeci pojawi się dopiero o godzinie 18:00.

Źródło: Hitman


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz