Hitman – gra idealna

0

Przynajmniej tak wynika z najnowszego zwiastuna.

W ubiegły piątek odbyła się premiera pierwszego epizodu Hitmana zabierająca głównego bohatera na francuski pokaz mody. My również mieliśmy okazję przetestować najnowszą odsłonę serii. Dawid ostatecznie nie wystawił oceny, jednakże z tekstu można dowiedzieć się o pozytywnych aspektach produkcji, która jednak nie ustrzegła się błędów.

Square Enix, światowy wydawca gry, postanowił przygotować trailer prezentujący oceny i fragmenty recenzji największych portali w branży. Oprócz „samochwalenia”, w tle przewijają się najróżniejsze sceny z produkcji studia Io-Interative, pokazujące agenta 47 w swoim żywiole. Tak, chodzi o przebieranki, nie zabijanie.

Producent informuje, że wszystkie epizody powinny zostać wydane do końca września bieżącego roku. Do sprzedaży trafi również pudełkowe wydanie, na które będziemy zmuszeni niestety poczekać do początku 2017 roku. Zachęcamy także do zapoznania się z tekstem przybliżającym historię serii Hitman.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz