Headset wirtualnej rzeczywistości DeePoon M2

0

Zapowiedź gogli VR nie wymagających dodatkowego urządzenia.

W najbliższych miesiącach rozegra się wielki pojedynek pomiędzy Oculus Riftem, HTC Vive oraz PlayStation VR. Każda z firm ma do zaoferowania własne gogle wirtualnej rzeczywistości, które mają szansę zmienić oblicze branży gier wideo. Oprócz tego, na rynku funkcjonują sprzęty dedykowane urządzeniom mobilnym, jak chociażby Samsung Gear VR. Wszystkie wymienione urządzenia potrzebują do działania komputerów osobistych, konsol lub smartfonów. Firma DeePoon postawiła na inne rozwiązanie.

DeePoon M2 to headset łączący w sobie funkcje gogli wirtualnej rzeczywistości, z parametrami wydajnego urządzenia mobilnego. Decydując się na kupno M2, nie musimy zaopatrywać się w żaden dodatkowy sprzęt. Wewnątrz gogli znajduje się następująca specyfikacja: 8-rdzeniowy procesor Exynos 7420 (Samsung), 3 GB pamięci RAM (LPDDR4), bateria o pojemności 3000 mAh oraz 32 GB pamięci flash. DeePoon korzysta z 5,7-calowego wyświetlacza AMOLED o rozdzielczości QHD (2560×1440 pikseli).

W sklepie internetowym Geek Buying można już składać zamówienia przedpremierowe. DeePoon M2 wyceniono na sześćset dziewiętnaście dolarów, co w przeliczeniu daje nam prawie dwa i pół tysiąca złotych.

Źródło: Liliputing

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz