Han Solo i Chewie robią zamęt w zwiastunie LEGO Star Wars

0

Siwy i Kudłaty znowu w akcji.

Wczoraj do sprzedaży trafiła najnowsza gra studia Travellers Tales bazująca na ostatniej odsłonie filmowej sagi „Gwiezdnych Wojen”. Z tej okazji producent opublikował kolejny zwiastun, tym razem poświęcony jednym z bardziej charakterystycznych bohaterów całego uniwersum.

„Chewie, we’re home.” z pewnością przejdzie do klasyki kinowych cytatów. Zdania nie mogło oczywiście zabraknąć w LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy, które w swój specyficzny sposób przedstawia wydarzenia znane z filmu. Twórcy tytułu zapewniają, że w trakcie gry natrafimy również na nowe przygody, stworzone wyłącznie z myślą o tej produkcji.

LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Producent przygotował ponadto wersje na urządzenia mobilne (3DS, PS Vita) i platformy poprzedniej generacji (X360, PS3).

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz