Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana otrzyma własny show

0

Gotowi na partyjkę gwinta?

Już wkrótce Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana doczeka się własny internetowy show – A Round of Gwent. Na razie niewiele o nim wiadomo, ale na Twitterze produkcji pojawił się krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej. Z zajawki można wywnioskować, że w programie będą pojawiali się różni goście, znani ludzi z branży gier wideo, dziennikarzy i youtuberów, którzy będą rozmawiali na ciekawe tematy.

Jak widzicie twórcy show zatroszczyli się o odpowiednią oprawę – uczestnicy programu siedzą przy drewnianym stole w pomieszczeniu stylizowanym na staropolską karczmę, a trunki podaje im karczmarz z długą, siwą brodą. Nie wiadomo jeszcze, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek A Round of Gwent, ale ma on zostać wyemitowany już wkrótce. Jak wam się podoba taka forma promocji gry i branży?

Źródło: Twitter

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz