GTA V na pecety znowu opóźnione

0

Miał być koniec marca, będzie pierwsza połowa kwietnia.

Rockstar Games informuje, że pecetowa wersja Grand Theft Auto V ujrzy światło dzienne 14 kwietnia. Z kolei tryb Heists, który umożliwi graczom wspólne rabunki, ma zadebiutować na konsolach już 10 marca.

GTA V dla komputerów osobistych rodzi się w ogromnych bólach. Pierwotnie gra miała ukazać się jesienią zeszłego roku. Jesienią premiera została przesunięta na 27 stycznia 2015 roku. Później termin przesunięto na 24 marca.

„Przepraszamy pecetowców z całego świata, którzy odliczali dni do premiery gry. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu, żeby dopracować ją tak bardzo, jak to tylko możliwe i mieć pewność, że tryb Heists i GTA Online będą działały w dniu premiery” – przeprasza i tłumaczy się Rockstar.

W ramach zadośćuczynienia wszyscy gracze, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na pecetową wersję Grand Theft Auto V, otrzymają dodatkowe 200 000 dolarów w GTA Online.

Pecetowa wersja GTA V ma być najbardziej zaawansowaną pod względem graficznym. Pojawi się w niej również rozbudowany edytor filmów, którego nie otrzymały wersje konsolowe. Jest zatem na co czekać.

Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że tym razem jest to ostatnia obsuwa.

Źródło: Polygon

Fan nowinek technologicznych, rocznikowo równolatek Terminatora. Wychowany na C64 zwolennik cRPG oraz survival horrorów, sympatyzujący z konsolowcami.

Zostaw komentarz