GTA V na PC w listopadzie?

0
fot. Rockstar Games
fot. Rockstar Games

Według jednego z duńskich sklepów internetowych, Grand Theft Auto V na PC powinno zadebiutować w połowie listopada tego roku.

Podczas konferencji Sony na targach E3, GTA V zostało oficjalnie zapowiedziane na PC oraz konsole nowej generacji. Podano wówczas, że gra zadebiutuje jesienią, ale nie zdradzono dokładniejszej daty premiery. Duński sklep Coolshop przedwcześnie zaktualizował swoją ofertę, zdradzając że gra ukaże się na rynku 14 listopada 2014. Informacja bardzo szybko zniknęła z karty produktu, ale zachował się poniższy screen.

fot. ONET Technowinki
fot. ONET Technowinki

Producent gry na chwilę obecną nie potwierdził tego wycieku. Grand Theft Auto V zostało wydane 17 września 2013 roku na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 zdobywając szereg branżowych nagród i stając się jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii elektronicznej rozrywki. Wkrótce po premierze będziecie mogli przeczytać naszą recenzję wersji pecetowej.


Źródło: ONET Technowinki

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz