Gry na Steama do 55 złotych

0

Świetne przygody nie muszą być drogie, niezależnie od tego, jaki gatunek nas interesuje – ta lista jest najlepszym tego przykładem.

  NASTĘPNA 

Zebraliśmy dla was dziesięć gier w przyzwoitych cenach, które dostarczą godziny rozgrywki. Wybieraliśmy produkcje, które w steamowym sklepie kosztują maksymalnie 55 złotych (a z naszą pomocą znajdziecie je nieco taniej), stąd lista zawiera niewiele dużych tytułów. Zapomnieliśmy o czymś? Dajcie znać.

SPELUNKY

Spelunky to zabawa na długie tygodnie lub nawet miesiące – proceduralnie generowany system jaskiń zmienia się za każdym razem, gdy do niego zejdziemy, a pokonywanie kolejnych poziomów wymaga w równym stopniu dobrego planowania jak i zręczności.

Wcielając się w kreskówkową podróbkę Indiany Jonesa, z górniczą latarką zamontowaną w charakterystycznym kapeluszu przemierzamy skomplikowane systemy tuneli kopiąc, wysadzając ściany w powietrze, zbierając skarby i walcząc z potworkami. Jest trudno, śmierć czai się na każdym kroku, a żadne dwa „biegi” przez jaskinie nie są takie same. Czy trzeba czegoś więcej?

Sięgnięcie po Spelunky teraz powinno pozwolić ukończyć grę mniej więcej wtedy, gdy nadchodząca druga część zostanie po raz pierwszy przeceniona, a kapelusz dzielnego bohatera przejdzie w ręce nowej postaci.

  NASTĘPNA 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz