Gry na Dzień Dziecka

0

Pomagamy w wyborze idealnego prezentu!

  NASTĘPNA 

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji przygotowałem krótkie zestawienie z popularnymi grami dla młodszych i trochę starszych dzieci, które być może pomoże wam w znalezieniu idealnego prezentu. Znajdziecie tutaj tytuły, które ukazały się na popularnych platformach w ciągu ostatniego roku. Zachęcam też do zapoznania się z poprzednim tekstem. Udanych zakupów!

RIME

Rime opowiada historię chłopca, którego morze wyrzuciło na brzegu tajemniczej wyspy. Pod względem klimatu i mechaniki rozgrywki najnowszej produkcji hiszpańskiego studia Tequila Works najbliżej jest do kultowego dzieła Japończyka Famito Uedy – Ico. Rime to połączenie platformówki i gry logicznej – na rozwiązanie czeka szereg zagadek, które na różne sposoby wykorzystują perspektywę, oświetlenie i dźwięk. Tytuł wyróżnia się też przepiękną i emanującą ciepłymi, pastelowymi barwami szatą graficzną.

Producent: Playtonic Games
Premiera: maj 2017
Platformy: PC, X1, PS4
Wiek: 7+

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz