Gry i gadżety Star Wars pod choinkę

0

Czyli prezenty, w których Moc jest silna.

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu Łotr 1: Gwiezdne Wojny – Historie. Jako że będzie ona miała miejsce tuż przed świętami, przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych gadżetów i gier, które pod choinką chciałby znaleźć każdy amator nowych technologii i fan Gwiezdnych Wojen.

SPHERO STAR WARS BB-8

Miniaturowa replika drioda BB-8 z filmu Gwieznde Wojny: Przebudzenie Mocy, która współpracuje z aplikacją przeznaczoną na iPhone’a i iPada. Robot nie tylko reaguje na głos właściciela, ale także uczy się – zachowania i reakcje BB-8 ewoluują w miarę, jak wspólnie spędzacie czas!

Aktualnie najniższa cena: 596,46 zł

Star Wars Darth Vader, Tribe
Star Wars Darth Vader, Tribe

TRIBE STAR WARS DARTH VADER 16 GB

Star Wars Darth Vader to pamięć przenośna renomowanej marki Tribe, producenta kolekcjonerskich gadżetów inspirowanych postaciami z popularnych komiksów, animacji i filmów. Do komunikacji z komputerem pendrive wykorzystuje interfejs USB 2.0. Więcej modeli znajdziecie na Ceneo.pl.

Aktualnie najniższa cena: 108,50 zł

 

1 2 3 4
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz