Gran Turismo Sport – zwiastun z prawdziwego zdarzenia

0

Sony może zyskać mocnego exclusive’a.

Wczoraj wieczorem podczas londyńskiej konferencji, prezes studia Polyphony Digital – Kazunori Yamauchi – ogłosił oficjalną datę premiery kolejnej odsłony Gran Turismo. Sport zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 w połowie listopada bieżącego roku.

Twórcy gry zaprezentowali ponadto pierwszy zwiastun, pokazujący możliwości graficzne gry oraz fragmenty gameplayu. W poniższym materiale wideo znajdziecie również sceny skupione na modyfikowaniu wyglądu samochodów, a także na bardzo rozbudowanym trybie fotograficznym.

Sony wraz z ujawnieniem daty premiery, ogłosiło, że osoby decydujące się na złożenie zamówień przedpremierowych otrzymają kilka ekskluzywnych dodatków. Będą to m.in. trzy samochody (Ford Mustang Group B Rally Car, Toyota FT-1 Vision GT Group 3 i Peugeot 908 HDi FAP LMP1) oraz parę innych bonusów, zależnych od sklepów udostępniających pre-ordery. Więcej o Gran Turismo Sport znajdziecie na blogu PlayStation.

Źródło: PlayStation Blog

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz