Gracze wygrali! EA rezygnuje ze skrzynek w Star Wars: Battlefront II

0

Wojna jeszcze nie skończona, ale przynajmniej wygraliśmy walkę.

Electronic Arts bardzo mocno wczuło się w klimat swojej najnowszej premiery i postanowiło odegrać rolę złowieszczych Sithów. Tymczasem, gracze z całego świata zjednoczyli się w swojej Rebelii i postanowili walczyć z ciemną stroną mocy. Okazuje się, że wielkie korporacje czasami słuchają maluczkich, czego efektem jest oficjalne pismo wystosowane przez dyrektora naczelnego studia DICE, które odpowiadało za produkcję Star Wars: Battlefront II. Oskar Gabrielson napisał:

Z jego słów wynika, że kontrowersyjne mikrotransakcje zostały tymczasowo wycofane z gry i wrócą dopiero, gdy firmie uda się odpowiednio je zmodyfikować – w taki sposób, żeby nie zaburzały balansu rozgrywki i nie działały na zasadzie Pay to Win. Domyślam się, że włodarze Electronic Arts są teraz wściekli, ale i tak doceniam fakt, że nie szli w zaparte, tylko zdecydowali się na taki ruch. Gracze to docenią, ale nie zapomną. Może warto zainteresować się teraz mikropłatnościami w Need for Speed: Payback?

Źródło: Electronic Arts

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz