Good Loot wprowadza nowe licencjonowane akcesoria z uniwersum Star Wars, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000

0

Dla każdego coś dobrego.

Cenega poinformowała, że do sklepów trafiła nowa kolekcja Good Loot poświęcona markom Gwiezdne Wojny, Marvel, Assassin’s Creed oraz Warhammer 40,000. Wśród nich znajdziecie akcesoria związane z filmem Ostatni Jedi, produkty powiązane z niedawno wydaną grą Assassin’s Creed Origins oraz nowe akcesoria z uniwersum Marvela oraz Warhammer 40,000. Warto zaznaczyć, że tradycyjnie już większość produktów z nowej kolekcji została przygotowana specjalnie dla marki Good Loot.

Z oficjalnego opisu Cenegi wynika, że:

Good Loot to skrzyżowanie dwóch światów – tego z najbardziej znanych marek popkultury i gier (w których zbieramy łupy, czyli loot) ze światem rzeczywistym, w którym każdy fan może teraz ubiorem i gadżetami wyrazić swoją pasję i pokazać czego jest prawdziwym maniakiem. W ofercie możecie znaleźć najpopularniejsze marki elektronicznej rozgrywki, takie jak Fallout, Mafia III, Gears of War, Assassin’s Creed, Uncharted czy PlayStation oraz najbardziej epickie i kultowe światy fantasy i SF jak Star Wars, Marvel, Pokemon czy Warhammer.

Produkty Good Loot znajdziecie wyłącznie w następujących miejscach: Media Markt (w wybranych sklepach), Saturn (w wybranych sklepach), Konsole i Gry, Grymel, Merlin.pl a także w muve.pl. Produkty Good Loot trafiątakże do limitowanej ofercie Bożonarodzeniowej w wybranych sklepach Tesco i Carrefour.

Na stronie GoodLoot.pl znajdziecie adresy sklepów oraz zawsze pełen i aktualny katalog produktów dostępnych w ofercie.

Źródło: Cenega

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz