Gods of Rome

0

Gameloft zapowiedział bijatykę na platformy mobilne inspirowaną mitologią.

Gods of Rome to klasyczna bijatyka, w której naprzeciwko siebie staje dwóch przeciwników. Tytuł ma oferować zarówno tryb fabularny, jak również wieloosobowy, dający możliwość zmierzenia się z przeciwnikiem z krwi i kości.

W gronie wojowników znajdą się między innymi Spartakus, Atlas, czy Zeus. Nie, to nie żaden błąd, ale nie pytajcie mnie, dlaczego w grze, której tytuł wskazuje na inspiracje religią Starożytnego Rzymu znalazły się postaci z greckiej mitologii.

Producent zachęca do rejestrowania się na oficjalnej stronie Gods of Rome, aby uzyskać specjalne bonusy. Mamy szansę zdobycia jeszcze większej ilości nagród, jeśli będziemy promować grę na portalach społecznościowych.

Gods of Rome zadebiutuje na urządzeniach przenośnych z systemem operacyjnymi iOS, Android i Windows na pokładzie. Dokładna data premiery nie jest na razie znana. Wiadomo jedynie, że premiera odbędzie się już wkrótce.

Źródło: Gods of Rome

Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz