„Get Windows 10” niedługo zniknie z komputerów

1

Użytkownicy starszych systemów operacyjnych już niedługo zaznają spokoju.

Osoby posiadające poprzednie wersje Windowsów (7 lub 8.1) mają jeszcze trochę czasu na spróbowanie darmowej aktualizacji do Windowsa 10. Możliwość ta zostanie wyłączona 29 lipca bieżącego roku i od tej pory system Microsoftu będzie dostępny w normalnej cenie.

Tymczasem gigant z Redmond poinformował, że w tym samym czasie z komputerów zacznie znikać aplikacja „Get Windows 10”, dzięki której mogliśmy dokonać darmowej aktualizacji.

Szczegóły są obecnie finalizowane, ale pewne jest, że 29 lipca „Get Windows 10” ułatwiająca ulepszenia systemu do Windowsa 10 zniknie i zostanie usunięta z komputerów na całym świecie. Potrzebowaliśmy chwili czasu na jej rozpowszechnienie, dlatego będziemy również potrzebować czasu na jej usunięcie.

Aplikacja momentami potrafiła uprzykrzać życie, więc użytkownicy nie potrzebujący przejścia na nowe oprogramowanie, mogą odetchnąć z ulgą. Warto jednak przemyśleć zaktualizowanie komputera do Windowsa 10, zwłaszcza jeśli jest się graczem. Coraz więcej produkcji wymaga tego systemu do uruchomienia, dlatego lepiej dokonać upgrade’u, gdy można to zrobić za darmo w legalny sposób.

Źródło: WinBeta

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz