Premiera Get Even przeniesiona z powodu zamachu w Manchesterze

0

Namco Bandai podjęło decyzję o przesunięciu daty premiery.

Premiera Get Even gliwickiego studia Farm 51 została przeniesiona z 26. maja na 23. czerwca. Powodem jest atak terrorystyczny, do którego doszło w Manchasterze po poniedziałkowym koncercie piosenkarki Ariany Grande. Zginęły w nim co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych.

W związku z ostatnimi wydarzeniami oraz z szacunku dla ofiar zadecydowaliśmy o przeniesieniu premiery Get Even na 23. czerwca. Chcemy złożyć najszczersze kondolencje wszystkim osobom, które dotknęła ta tragedia – czytamy w oficjalnym oświadczeniu, jakie wystosowało Namco Bandai.

Kopie Get Even zostały już rozesłane do redakcji branżowych, a o godzinie 15:00 miały pojawić się pierwsze recenzje. Dla wydawcy i producenta przeniesienie premiery w takiej chwili to bardzo poważny problem, ale decyzja Namco Bandai jest jak najbardziej zrozumiała. Na szczęście, dobra gra obroni się sama, a wszystko wskazuje na to, że Get Even spełni pokładane w nim nadzieje.

Źródło: Namco Bandai

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz