Germanizacja Amerykanów w nowym zwiastunie Wolfenstein II: The New Colossus

0

W okupowanych Stanach Zjednoczonych rozgrywa się makabryczne widowisko.

Bethesda opublikowała nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus, który skupia się na sytuacji obywateli Stanów Zjednoczonych w okupowanym kraju. Aktorski film prezentuje makabryczne widowisko, jakim jest teleturniej „Po niemiecku albo…”, gdzie za nieznajomość języka niemieckiego uczestnikom grozi pobyt w obozie reedukacyjnym. Program ma zachęcić obywateli USA do nauki niemieckiego, ponieważ nieuchronnie zbliża się dzień, w którym angielski zostanie zakazany.

Już teraz da się zauważyć, że tak jak w przypadku poprzednika, studio MachineGames zatroszczyło się o odpowiednią otoczkę, dzięki której The New Order był tak miodny. Wolfenstein II: The New Colossus został zapowiedziany w trakcie tegorocznych targów E3. Premiera gry zaplanowana jest na 27. października tego roku. Tytuł zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Bethesda Softworks

 
Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz