Gamescom 2017: Final Fantasy XV trafi również na PC

0

Koniec z konsolową ekskluzywnością.

Piętnasta odsłona Final Fantasy może trochę zbyt mocno odbiega rozgrywką od głównych założeń cyklu, ale według mnie jest to tytuł godni uwagi. Więcej o grze w wersji na PlayStation 4 i Xbox One przeczytacie w recenzji mojego autorstwa. Nie bez powodu wspominam wyłącznie o konsolach, ponieważ gra dotychczas dostępna była wyłącznie na platformach Sony i Microsoftu.

W trakcie prezentacji Nvidii na tegorocznych targach Gamescom, zapowiedziano, że Final Fantasy XV dostępny będzie na komputerach w przyszłym roku. Co prawda, nie ujawniono dokładnej daty premiery, ale tej możemy spodziewać się w pierwszy kwartale. Pecetowa wersja (ochrzczona nazwą Windows Edition) otrzyma wszystkie dotychczasowe rozszerzenia fabularne, poprawione tekstury, widok FPP oraz usprawnioną ścieżkę dźwiękową.

Źródło: PCGames

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz