Gamescom 2015: znamy plany Microsoftu

0

Firma ujawniła, jakie tytuły zaprezentuje w trakcie sierpniowych targów.

W dniach 6-9 sierpnia w Kolonii w Niemczech odbędzie się kolejna edycja targów Gamescom. Microsoft znajduje się w trakcie zakrojonej na szeroką skalę ofensywy, dlatego nie mogło zabraknąć go również na tej imprezie.

Podobnie jak podczas targów E3, firma ma zamiar skupić się na tytułach, które zawitają na konsolę Xbox One. Podczas imprezy będzie można zobaczyć Scalebound, Quantum Break i Crackdown, czyli gry, których zabrakło na czerwcowych targach E3. Microsoft obiecuje też kilka innych ekscytujących ogłoszeń.

Konferencja prasowa Microsoftu odbędzie się jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem imprezy, bo 4 sierpnia o godzinie 17 czasu polskiego. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć za pośrednictwem konsol Xbox One i Xbox 360, witryny internetowej Xbox.com i urządzeń działających pod kontrolą Windowsa Phone.

Na imprezie pojawi się stoisko Microsoftu, na którym będzie można spróbować swych sił w grach Halo 5: Guardians, Forza Motorsport 6 czy Rise of the Tomb Raider.

Źródło: Xbox Wire

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz