Games with Gold vs PlayStation Plus – marzec 2018

1

Kto wygrał w tym miesiącu?

  NASTĘPNA 

gwg

Microsoft cały czas romansuje z Ubisoftem, czego efektem było udostępnienie w marcu produkcji o nazwie Trials of the Blood Dragon, będącej połączeniem dwóch całkiem popularnych marek. Twórcy gry wykorzystali motyw z jednego z dodatków do trzeciej odsłony Far Cry’a i przenieśli go do świata Trials, w którym musimy przejechać trudne trasy z pomocą  motocrossa. Niestety, eksperyment trochę nie wypalił, przez co o grze raczej trudno pisać w superlatywach. Znacznie lepiej prezentuje się natomiast polski Superhot, o którym swego czasu było bardzo głośno. Nic dziwnego, wszakże to bardzo dobra produkcja, oferująca nowe spojrzenie na strzelanki. Więcej o grze przeczytacie w recenzji Dawida, nie szczędzącego miłych słów o produkcji studia Superhot Team.

Posiadacze konsoli starszej generacji (Xboksa One także za sprawą wstecznej kompatybilności) otrzymali natomiast Brave: The Video Game, czyli tytuł bazujący na filmie animowanym studia Pixar, w naszym kraju znanym jako „Merida Waleczna”. Oryginał był całkiem przyjemny, ale tego samego nie można już powiedzieć o grze. Studio należące do Disneya nawet nie próbowało wykrzesać z produkcji czegoś więcej, oddając w ręce graczy typową „kinówkę”, których w tamtym czasie było pełno na rynku. Mało ambitne dzieło, które śmiało można pominąć. Zamiast tego, warto pochylić się chwilę nad Quantum Coundrum, które choć również nie jest jakieś super rewelacyjne, to jednak zapewnia rozrywkę na stosunkowo wysokim poziomie. Nic dziwnego, w końcu przy grze pracowała główna projektantka pierwszej części Portala.

Trials of the Blood Dragon (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 57/100

SUPERHOT (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 83/100

Brave (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 65/100

Quantum Conundrum (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 76/100

UBIEGŁE MIESIĄCE:
2018: STYCZEŃ, LUTY
2017: STYCZEŃLUTYMARZECKWIECIEŃMAJCZERWIECLIPIECSIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ
2016: SIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ

  NASTĘPNA 

 
1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. If you are the fan of modern combat type game then this one is going to provide you so much fun and i promise you are going to addict of it http://happywheels.me so please after played it share the information.

Zostaw komentarz