Games with Gold vs PlayStation Plus – maj 2018

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Beyond: Two Souls (PS4) – 2015
Ocena na Metacritic: 72/100

Rayman Legends (PS4) – 2016 (było w Games with Gold)
Ocen na Metacritic: 81/100

Risen 3: Titan Lords (PS3) – 2014
Ocena na Metacritic: 90/100

Eat Them (PS3) – 2010
Ocena na Metacritic: 65/100

King Oddball (PS Vita) – 2014
Ocena na Metacritic: 64/100

Furmins (PS Vita) – 2013
Ocena na Metacritic: 69/100

ps

Kwietniowy rzut Sony miał swoje dobre strony, ale w ogólnym rozrachunku raczej nie urywał dolnej części pleców. Owszem, Trackmania Turbo to świetna kontynuacja popularnej serii nietypowych gier samochodowych, ale już o Mad Maksie nie mogę mówić w tak pozytywnym tonie. W maju mamy do czynienia z podobną sytuacją. Z jednej strony jest naprawdę dobrze, ale z drugiej to chyba nie wystarczy, żeby pokonać konkurencję. Ale kto wie…

Pod koniec bieżącego miesiąca do sprzedaży trafi gra Detroit: Become Human. Dlatego nie jestem w stanie zrozumieć, co Sony miało w głowie, żeby próbować zachęcić graczy do najnowszego dzieła studia Quantic Dream ich najgorszym projektem. Beyond: Two Souls miało swoje dobre momenty, ale w ogólnym rozrachunku jest mdłą i chaotyczną historyjką, która dosyć szybko przestaje odpowiednio angażować. Świetna Ellen Page oraz jeszcze lepszy William Dafoe niestety nie byli w stanie uratować tego tytułu. Więcej o grze dowiecie się z mojej recenzji.

Zapomnijmy jednak o nadprzyrodzonych odpałach Jodie Holmies, ponieważ na scenę wkracza Rayman Legends, ostatnia odsłona serii utrzymana w konwencji dwuwymiarowej platformówki. Bardzo się cieszę, że udostępniono właśnie ten tytuł, ponieważ w PlayStation Plus brakuje gier przeznaczonych do kanapowej kooperacji. Rozgrywka w grze Ubisoftu jest niesamowicie wciągająca i satysfakcjonująca. Fani cyklu z pewnością mają grę już dawno zaliczony, dlatego te słowa kieruję do nowych użytkowników – Będziecie zachwyceni!

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz