Games with Gold vs PlayStation Plus – maj 2018

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Super Mega Baseball 2 (XONE) – 2018
Ocena na Metacritic: brak

Metal gear Solid V: The Phantom Pain (XONE) – 2015 (było w PlayStation Plus)
Ocena na Metacritic: 95/100

Sega Vintage Collection: Streets of Rage (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 84/100

Vanquish (X360, XONE) – 2010
Ocena na Metacritic: 84/100

Oferta dla posiadaczy starszej konsoli Microsoftu (oraz Xboksa One dzięki wstecznej kompatybilności) także prezentuje się nadzwyczaj okazale. Jeden z tytułów z pewnością zadowoli fanów retro, natomiast drugi to świetny shooter, który swego czasu robił ogromne wrażenie dynamicznym gameplayem.

Streets of Rage to produkcja, która swój debiut zaliczyła w 1991 roku na konsoli Sega Genesis (w Polsce znanej jako Sega Mega Drive). Wydanie dostępne w Games with Gold zostało dostosowane do współczesnych standardów, dzięki czemu ponownie możemy oklepać ryje licznym przeciwnikom wspólnie ze znajomkiem. Tryb kooperacji jest mocną stroną gry, dlatego warto uzbroić się w drugiego pada, ponieważ rozpracowanie przestępczego Syndykatu w pojedynkę nie będzie prostym zadaniem.

O Vanquish jakiś czas temu było ponownie głośno, ponieważ w ubiegłym roku tytuł został przeportowany na komputery osobiste. W abonamencie Games with Gold otrzymamy jednak oryginalną wersję z 2010 roku, ale to tak naprawdę nie stanowi żadnego problemu. Dzieło PlatiniumGames do dzisiaj wygląda bardzo dobrze i w ogóle nie zestarzało się pod względem gameplayu. Tak szalonej strzelanki próżno szukać u konkurencji. Historia jest krótka, ale bardzo intensywna.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz