Games with Gold vs PlayStation Plus – maj 2018

1

Kto wygrał w tym miesiącu?

  NASTĘPNA 

Super Mega Baseball 2 (XONE) – 2018
Ocena na Metacritic: brak

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (XONE) – 2015 (było w PlayStation Plus)
Ocena na Metacritic: 95/100

Sega Vintage Collection: Streets of Rage (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 84/100

Vanquish (X360, XONE) – 2010
Ocena na Metacritic: 84/100

gwg

W ubiegłym miesiącu Microsoft zaskoczył nietypowymi i popularnymi tytułami. The Witness jest wszakże świetną grą przygodową, natomiast Assassin’s Creed: Syndicate to nie lada gratka dla miłośników serii. Jeśli więc kwietniowa oferta przypadła wam do gustu, to mam dla was dobrą wiadomość. Według mnie (i wydaje mi się, że nie będę w tym odosobniony) majowy Games with Gold wypada jeszcze lepiej.

Zanim jednak przejdziemy do najważniejszego elementu tego rzutu, musimy chwilę pochylić się nad grą Super Mega Baseball 2, która raczej nie zyska w Polsce zbyt wielu zwolenników, ze względu na sport jaki reprezentuje. Mimo to, warto nadmienić, że tytuł prezentuje się w miarę przyjemnie na gameplayach, a do tego, swoją premierę zaliczy właśnie w abonamencie giganta z Redmond.

Prawdziwy łakomy kąsek użytkownicy Xboksa One otrzymają w drugiej połowie miesiąca. Bowiem, wtedy udostępniona zostanie piąta odsłona Metal Gear Solid. Osobiście, uważam, że The Phantom Pain jest beznadziejnym reprezentantem serii (wina leży po stronie wewnętrznego konfliktu pomiędzy Kojimą a Konami), ale za to rewelacyjnym sandboksem, od którego autentycznie nie mogłem się oderwać. Tytuł oferuje mega dopracowaną rozgrywkę, dającą graczowi niesamowitą swobodę działania. Gdybyście nie mieli okazji dotychczas zagrać w MGS V, to teraz nie możecie przegapić takiej okazji. Zdecydowanie warto dla tej pozycji reaktywować subskrypcję.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

Zostaw komentarz