Games with Gold vs PlayStation Plus – luty 2018

0

Kto wygrał w tym miesiącu?

  NASTĘPNA 

gwg

Microsoft całkiem nieźle rozpoczął 2018 rok i wychodzi na to, że kontynuuje ten trend. Gry, które trafią w lutym do oferty Games with Gold stoją na całkiem niezłym poziomie, aczkolwiek nadal nie mamy co liczyć na tytuł AAA. Miłym akcentem jest polski Shadow Warrior od warszawskiego studia Flying Wild Hog. Produkcja była całkiem przyjemny remakiem tytułu z 1997 roku, jednakże twórcom dopiero w kontynuacji udało się wykorzystać potencjał marki. Mimo to, pierwszą część również warto sprawdzić, zwłaszcza jak jest „za darmo”. To samo można w sumie powiedzieć o Assassin’s Creed Chronicles: India. Niby gra jest w porządku, ale tylko w przypadku, gdy nie musimy wydawać na nią dodatkowej kasy. Wtedy lepiej przeznaczyć pieniądze na coś znacznie lepszego.

Miłośnicy samochodówek i serii Burnout z pewnością ucieszą się na wieść, że w lutym otrzymają także rewelacyjne Split/Second. Tytuł ma już swoje lata, ale nadal potrafi dawać mnóstwo frajdy – destrukcja otoczenia robi równie duże wrażenie, co w dniu premiery. Zestawienie z tego miesiąca byłoby można nazwać w pełni udanym, gdyby nie wypierdek pokroju Crazy Taxi. Starsi gracze z pewnością kojarzą tę pokręconą markę, aczkolwiek wersja z 2010 roku powinna zostać dawno temu zapomniana. Zalecam zlekceważenie obecności tej gry, lepiej poświęcić czas na którąś z wcześniej wymienionych produkcji.

Shadow Warrior (XONE) – 2014
Ocena na Metacritic: 74/100

Assassin’s Creed Chronicles: India (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 64/100

Split/Second (X360, XONE) – 2010
Ocena na Metacritic: 82/100

Crazy Taxi (X360, XONE) – 2010
Ocena na Metacritic: 59/100

UBIEGŁE MIESIĄCE:
2018: STYCZEŃ
2017: STYCZEŃLUTYMARZECKWIECIEŃMAJCZERWIECLIPIECSIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ
2016: SIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ

  NASTĘPNA 

 
1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz