Games with Gold vs PlayStation Plus – kwiecień 2018

0

POPRZEDNIA

PODSUMOWANIE

W poprzednim miesiącu nie miałem wątpliwości, do której oferty powinno trafić złote trofeum. Przy wybieraniu zwycięzcy sugeruję się przede wszystkim tytułami udostępnionymi na konsole obecnej generacji, ponieważ to one są najbardziej wyczekiwane przez posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One. Kwietniowy rzut jest pod tym względem dosyć mocno wyrównany, ponieważ w obu przypadkach możemy mówić o świetnych, trochę mniejszych tytułach (The Witness i Trackmania Turbo) oraz wysokobudżetowych średniakach (Assassin’s Creed Syndicate i Mad Max).

Dlatego tym razem skorzystam ze średniej ocen redaktorów zebranych przez portal Metacritic. Wynika z nich, że (liczę tylko current geny) Games with Gold uzyskało 164 punkty, natomiast PlayStation Plus zaledwie 150. Liczby nie kłamią, a to oznacza, że zwycięzcą zostaje oferta Microsoftu. Gratulacje!

UBIEGŁE MIESIĄCE:
2018: STYCZEŃ, LUTY, MARZEC
2017: STYCZEŃLUTYMARZECKWIECIEŃMAJCZERWIECLIPIECSIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ
2016: SIERPIEŃWRZESIEŃPAŹDZIERNIKLISTOPADGRUDZIEŃ

POPRZEDNIA

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz