Games with Gold vs PlayStation Plus – kwiecień 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Mad Max (PS4) – 2015
Ocena na Metacritic: 69/100

TrackMania Turbo (PS4) – 2016
Ocen na Metacritic: 81/100

In Space We Brawl (PS3) – 2014
Ocena na Metacritic: 54/100

Toy Home (PS3) – 2007
Ocena na Metacritic: 57/100

99Vidas (PS Vita) – 2017
Ocena na Metacritic: 61/100

Q*Bert Rebooted (PS Vita, PS4, PS3) – 2015
Ocena na Metacritic: brak oceny/100

ps

W marcu Sony pozamiatało konkurencję. Od jakiegoś czasu mówiło się, że miał być to najlepszy miesiąc w historii usługi i chyba faktycznie tak było. Zarówno Ratchet & Clank, jak i Bloodborne to rewelacyjne tytuły ekskluzywne, które z pewnością sprawiły wiele frajdy posiadaczom konsoli PlayStation 4. Czy w tym miesiącu udało się utrzymać wysoki poziom? Niestety, połowicznie…

Po pierwsze, żaden z udostępnionych tytuł na PS4 nie jest exclusivem Sony. Po drugie, oba wiodące tytuły z kwietniowego rzutu to niewątpliwie popularne dzieła, ale tylko jedno z nich stoi na bardzo wysokim poziomie. Mówię oczywiście o Trackmania Turbo, czyli kolejnej odsłonie popularnej serii, w której jeździmy pojazdami po niesamowicie pokręconych mapach i próbujemy uzyskać jak najlepsze czasy. Osobiście uwielbiam ten cykl, o czym zresztą nie omieszkałem wspomnieć przy okazji recenzji gry. Zachęcam was do jej przeczytania, jeśli nadal macie wątpliwości, czy zagrać w Trackmanię. Ponadto, przypominam, że gra dostępna była już wcześniej w Games with Gold.

Żałuję, że tak dobrych słów nie mogę powiedzieć o Mad Maksie. Pierwsze godziny z grą są naprawdę rewelacyjne, ale to tylko złudzenie. Im dłużej ciśniemy, tym coraz bardziej zaczynamy odczuwać małą różnorodność produkcji, co w efekcie kończy się tym, że dotarcie do finału jest prawdziwą mordęgą. Mimo to, studiu Avalanche udało się przygotować kilka ciekawych rozwiązań, które warto sprawdzić osobiście. Więcej o grze dowiecie się z podwójnej recenzji Dawida i Maćka.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz