Games with Gold vs PlayStation Plus – kwiecień 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

The Witness (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 86/100

Assassin’s Creed Syndicate (XONE) – 2015
Ocena na Metacritic: 78/100

Cars 2: The Video Game (X360, XONE) – 2011
Ocena na Metacritic: 72/100

Dead Space 2 (X360, XONE) – 2011
Ocena na Metacritic: 90/100

Jeśli natomiast posiadacie wyłącznie konsolę poprzedniej generacji, to przynajmniej w połowie powinniście być zadowoleni. Jak co miesiąc, przypominam, że te gry można także odpalić na nowszej platformie dzięki wstecznej kompatybilności. Microsoft mocno tym punktuje.

Cars 2: The Video Game to klasyczna kinowa produkcja, która powstała w celu promocji filmu. Problemem takich gier od zawsze było to, że zazwyczaj robiono je w pośpiechu, bez zwracania uwagi na rozbudowanie gameplayu czy dopracowanie warstwy technicznej. Liczyło się przede wszystkim to, żeby zdążyć na premierą oryginału. Tytuł sam w sobie może nie jest jakiś fatalny, ale wątpię żeby zaciekawił współczesnych graczy. Do odstrzału.

Co innego mogę natomiast powiedzieć o drugiej pozycji na Xboksa 360, czyli Dead Space 2. Twórcy gry udowodnili w 2011, że sequele czasami mogą być lepsze od pierwszych części. Jedynym minusem kontynuacji było trochę zbyt mocne postawienie na widowiskową akcję, kosztem horrorowego klimatu. Nie zmienia to jednak faktu, że dzieło Visceral Games do dzisiaj oferuje rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz