PLAYSTATION PLUS vs GAMES WITH GOLD // czerwiec 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

XCOM 2 (PS4) – 2016
Ocena na Metacritic: 87/100

Trials Fusion (PS4) – 2014
Ocen na Metacritic: 79/100

Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier (PS3) – 2012
Ocena na Metacritic: 79/100

Zombie Driver HD Complete Edition (PS3) – 2012
Ocena na Metacritic: 64/100

Squares (PS Vita) – 2015
Ocena na Metacritic: 67/100

Atomic Ninjas (PS Vita) – 2013
Ocena na Metacritic: 61/100

Zazwyczaj jadę równo po produkcjach udostępnianych na poprzednie platformy Sony, ale tym razem lekko spuszczę z tonu, ponieważ Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier to porządna, futurystyczna strzelanka. Parę lat temu spędziłem przy niej sporo czasu i bawiłem się świetnie, dlatego z chęcią odświeżę sobie ten tytuł ponownie. Według mnie, ta odsłona jest zdecydowanie lepsza od wydanego w ubiegłym roku Wildlands (recenzja).

Po raz kolejny w ofercie Sony znalazło się miejsce na polski akcent. Do kolekcji dołączyło Zombie Driver HD, czyli swoisty klon Carmageddona, tyle, że z kamerą ustawioną w rzucie izometrycznym. Gra może nie jest wybitna, ale studio Exor zadbało o to, żebyśmy podczas rozgrywki nie ziewali z nudów. Ot, zwykły relaksator, zapewniający dobrą zabawę na krótkie sesje przed konsolą. Rozjeżdżanie zombiaków zawsze będzie spoko…

Standardowo, do oferty trafiły dwa tytuły dedykowane konsoli PlayStation Vita. Standardowo również, nie ma za bardzo o czym mówić, ponieważ ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Squares to dziwna gra logiczno-zręcznościowa z bardzo oszczędną oprawą wizualną, natomiast Atomic Ninjas to dwuwymiarowa zręcznościówka. Produkcja stawia przede wszystkim na rozgrywkę wieloosobową, polegającą na wspólnym wyżynaniu się na jednej z kilku dostępnych aren.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.