PLAYSTATION PLUS vs GAMES WITH GOLD // czerwiec 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

XCOM 2 (PS4) – 2016
Ocena na Metacritic: 87/100

Trials Fusion (PS4) – 2014
Ocen na Metacritic: 79/100

Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier (PS3) – 2012
Ocena na Metacritic: 79/100

Zombie Driver HD Complete Edition (PS3) – 2012
Ocena na Metacritic: 64/100

Squares (PS Vita) – 2015
Ocena na Metacritic: 67/100

Atomic Ninjas (PS Vita) – 2013
Ocena na Metacritic: 61/100

ps

Majowy rzut Sony pod wieloma względami prezentował się bardzo okazale, ale według mnie zabrakło mu do przeskoczenia poziomu ustawionego przez ofertę Games with Gold. Rayman Legends, pomimo tego, że jest genialną grą, niestety nie był w stanie pokonać przygód Snake, a Beyond: Two Souls to przykład grafomanii Davida Cage’a, aczkolwiek spodziewam się, że część z was w tej kwestii nie podziela mojej opinii.

Rola głównego dania w tym miesiącu przypadła rewelacyjnemu XCOM 2, który swego czasu otrzymał ode mnie prawie maksymalną notę. Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o grze, koniecznie zerknijcie do recenzji mojego autorstwa. Właśnie takich produkcji oczekujemy od PlayStation Plus – dużych, dopracowanych tytułów, niekoniecznie docenionych przez społeczność w dniu premiery. Dzięki czerwcowemu rzutowi, więcej osób będzie mogło na własnej skórze przekonać się, dlaczego dzieło The Workshop Entertainment było tak chwalone przez recenzentów.

Jestem wielkim fanem marki Trials, dlatego obecność Fusion w PlayStation Plus traktuję jak przedwczesny prezent bożonarodzeniowy. Zasady produkcji są dziecinnie proste – siadamy na wyczynowy motocykl, a naszym zadaniem jest dojechanie do mety. W teorii brzmi łatwo, gorzej w praktyce. Rozgrywka należy do bardzo wymagających, w szczególności, gdy chcemy zaliczyć wszystko na sto procent. Tytuł dla wymagających osób, nie zrażających się nieustannymi porażkami.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.