PLAYSTATION PLUS vs GAMES WITH GOLD // czerwiec 2018

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (XONE) – 2016
Ocena na Metacritic: 62/100

SMITE: Gold Bundle (XONE) – 2015
Ocena na Metacritic: 80/100

Sonic & All-Stars Racing Transformed (X360, XONE) – 2012
Ocena na Metacritic: 82/100

LEGO Indiana Jones 2 (X360, XONE) – 2009
Ocena na Metacritic: 71/100

O dziwo, posiadacze konsoli poprzedniej generacji (Xbox One również, za sprawą wstecznej kompatybilności) otrzymają produkcje, dla których warto odkurzyć konsolę. Oba tytuły są już lekko leciwe, ale z pewnością mogą dać jeszcze masę frajdy, zwłaszcza, że oferują zabawę w kilka osób na wspólnym ekranie.

Sonic & All-Stars Racing Transformed to rewelacyjna gra wyścigowa, która garściami czerpie z kultowej serii Mario Kart. Do dyspozycji graczy oddano całą masę popularnych postaci (Ralph Demolka, Gilius Thunderhead, NiGHTS, Ryo Hazuki, itp.) posiadających własne, unikatowe pojazdy oraz zdolności. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i dostarcza niesamowicie dużo frajdy, zarówno młodszym odbiorcom, jak i starym wyjadaczom. Dzieciaki będą zachwycać się kolorowymi lokacjami, a w tym czasie hardcore’owcy mogą pobijać rekordy i rywalizować z innych użytkownikami w trybach multiplayer.

Gry z LEGO mają to do siebie, że wszystkie wyglądają tak samo, a i tak potrafią oczarować rozgrywką. Indiana Jones 2: The Adventure Continues to porządny przedstawiciel serii, aczkolwiek momentami widać było, że twórcom brakowało pomysłów na rozbudowanie tej odsłony, która w dużej mierze oferuje dokładnie to samo, co część pierwsza. Mimo to, fani nieustraszonego archeologa powinni być usatysfakcjonowani, zwłaszcza, gdy szukali gry do kanapowej kooperacji ze znajomymi.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Comments are closed.